iPhone, iOS, Android, Samsung, Huawei, LG, Sony, HTC incelemeler ve ipuçları

Android cihazlar için video download uygulaması – Youtube Downloader

Android cihazlar için video download uygulaması – Youtube Downloader

Günümüz telefonlarımızın ekranları giderek büyüyor ve bu ekranlarda video izlemek artık oldukça keyifli bir hal aldı.Birde yüksek çözünürlükte ekrana sahipseniz pek keyifli..Bahsedeceğim uygulama Youtube üzerinden videoları indirmeye yarıyor.Uygulamanın ismi “Youtube Downloader”.Google Play içerisinde doğrudan ismi ile aratırsanız karşınıza gelecektir.

 

Uygulamayı Google Play’den  yükledikten sonra indirmek istediğimiz videoyu aratıyoruz.

 

Ekranın sağ alt köşesindeki “download” kısmına dokununca indirme işlemi başlıyor.Videoları izlemek istediğimde genellikle oynatmadı ama indirmeyi sorunsuz yapabildim.Uygulamanın güncellenmeye ihtiyacı var gibi.Fakat burda amacım video indirmek olduğu için uygulamayı paylaşmak istedim.

Eğer videonun faklı çözünürlükte desteği varsa istediğimizi indirebiliyoruz.Cihazınız güçlü donanımlara sahip değilse yüksek ihtimalle 720p ve üstünü oynatamayacaktır.Uygulamanın faklı çözünürlükte seçenekler sunması çok iyi.Donanımsal açıdan yeterli gelmeyecek cihazlarda da video indirme yapabiliriz.

Videoları izlemek için Mx Player uygulamasını kullanıyorum. Android platformu için en iyi video player uygulamalarından biri diyebilirim.

Facebook Yorumları

Facebook Yorumu

Bir yorum

  1. Download Manager for Android Uygulaması youtube’den video indirip oynatabileceğiniz bir uygulama. Tavsiye ederim işinizi görür.

    İndirme adresi: http://www.androidkardes.com/uygulamalar/araclar/238-download-manager-for-android-uygulamasi.html

Bir Cevap Yazın