iPhone, iOS, Android, Samsung, Huawei, LG, Sony, HTC incelemeler ve ipuçları

Google Play’den (Android Market) önceden indirilen uygulamaları listeden silmek

Google Play’den (Android Market) önceden indirilen uygulamaları listeden silmek

Okurlar

 

Android cihazlarımıza uygulama indirdiğimiz zaman Google Play bu uygulamaları daha sonra kolay erişebilmemiz amacıyla saklıyor. Fakat listeden silmek istediğimizde silemiyorduk. Bu konuda yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

İndirdiğimiz uygulamaların sayısı arttıkça listeden aradığımız uygulamayı bulmak zorlaşıyor. Android 4.0 ile artık önceden indirdiğimiz uygulamaları listeden silebiliyoruz.

Google Play’i açıtıktan sonra menü tuşuna basıp “Uygulamalarım” menüsünü açıyoruz. Uygulamalarım ekranında “tümü” ve “yüklendi” olarak iki ayrı kategori var. “Tümü” altında Google hesabı ile indirdiğiniz tüm uygulamaları görebilirsiniz.

Uygulamaları listeden silebilmeniz için Android 4.0 ve üstü kullanıyor olmanız lazım. Ücretsiz yazan bölümdeki silme işaretine dokunduğunuz zaman uygulama listeden silinir.

 

Facebook Yorumları

Facebook Yorumu

7 yorum

  1. Tansele katiliyorum toplu silme nedem yok anlamak zor…

  2. Her uygulamayı tek tek silmek ve listenin sonlarına geldiğinde her silmeden sonra tüm listeyi baştan yükleyip en başa atması bir süre sonra çok can sıkıyor ve amaaaan kalsın dedirtiyor. Bir özellik eklemişler ama yarım yamalak.

  3. tşk lerrr

  4. çok teşekkürler valla ya çok çok sağolun 😀

  5. normal androidlerdede oluo

  6. Teşekkürler bilgilendirme için. 2.3.6 mı sürümünüz hangisi?

  7. Android 2.3 de de aynı işlem yapılıyor

Bir Cevap Yazın