iPhone, iOS, Android, Samsung, Huawei, LG, Sony, HTC incelemeler ve ipuçları

iPhone’da daha önce indirdiğim eski uygulamaları nereden bulabilirim?

iPhone’da daha önce indirdiğim eski uygulamaları nereden bulabilirim?

Akıllı telefonlarımıza birçok uygulama indiriyoruz. Uygulama marketlerinde yüz binlerce uygulama mevcut. Telefonumuzu değiştirmiş yada uygulamayı silmiş olabiliriz. Daha önce indirdiğimiz, kullandığımız bir uygulamanın ismini hatırlamıyorsak tekrar bulup yüklemek oldukça zor 🙂

App Store da uygulama indirme geçmişimizi görebiliyoruz. Bu sayede yüz binlerce uygulamayı tek tek gözden geçirmek gerekmiyor. Eski uygulamalarımızı hangi ekrandan gördüğümüze bakalım 🙂

Daha önce yüklediğimiz eski uygulamalarımızı App Store’da buluyoruz. AppStore ekranı altında “Güncellemeler” sekmesine dokunuyoruz.

 

Güncellemeler ekranında en üstte “Satın aldıklarım” kısmına dokunuyoruz. İndirdiğimiz uygulamalara bu ekrandan ulaşabileceğiz. Apple ID Aile paylaşımı kullanıyorsanız aile üyelerinize ait indirilen uygulamalara da bu ekrandan erişebiliyoruz.

 

Satın aldıklarım menüsü içinde daha önce indirdiğimiz uygulamalarımızı görüyoruz.

 

Bu iPhone’da olmayan sekmesi altında Apple id hesabınız üzerinden indirdiğiniz tüm uygulamaları listeleyebilirsiniz. Bulut simgesine dokunduğunuzda ise indirme başlayacak. 🙂  Tümü sekmesinde ise telefonunuzda yüklü olanlar ile birlikte tüm indirdiğiniz uygulamaları görebilirsiniz.

Facebook Yorumları

Facebook Yorumu

Bir Cevap Yazın